Szybki kontakt

Sekret Foliowanie Edward Woźniewski
01-009 Warszawa
ul. Smocza 4
tel. 022 423 35 94
fax. 022 882 34 72
kom. 0501 050 680
e-mail: biuro@folieokienne.az.pl

Użytkownicy Online

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Folie dekoracyjne

Te produkty stanowią oryginalną ozdobę wnętrz. Najczęściej wykorzystywane są na szklanych drzwiach i innych formach przeszkleń w biurowcach. Często stosowane są także na okna w obiektach o nieciekawym widoku lub w domach, które sąsiadują z innymi budynkami w relacji „okno w okno”. Takie folie okienne pozwalają zachować prywatności i chronią mieszkańców przed niepożądanymi spojrzeniami. Głównym zadaniem takich folii okiennych jest jednak ozdoba, nadanie szybom nowego, atrakcyjnego wyglądu.

Zastosowanie folii dekoracyjnych pozytywnie wpływa na estetykę nie tylko szklanych powierzchni, ale także poprawia ogólny wystrój wnętrza. Szeroki wybór wzorów i modeli sprawia, że są coraz chętniej wykorzystywane, zwłaszcza przez osoby, które cenią atrakcyjne wizualnie otoczenie. Pomimo pokrycia ozdobnymi detalami folii na oknach czy drzwiach szklanych wnętrza nie tracą przestronności ani dobrego oświetlenia naturalnego.

  • znajdują zastosowanie w tworzeniu nieprzeziernych przegród szklanych oraz jako materiał dekoracyjny (zastępują piaskowanie i wytrawianie szyb).
  • zapewniają prywatność i intymność przebywania w biurach i domach, uniemożliwiając wgląd do wnętrza pomieszczeń (folie matowe)
  • gwarantują dobrą przepuszczalność światła widzialnego do środka
  • występują w wielu kolorach i wzorach geometrycznych (paski, krata, punkty)
  • odbijają promieniowanie radiowe, chroniąc tym samym komputery i inne urządzenia elektroniczne przed zakłóceniami
  • redukują szkodliwe działanie promieni UV w 99%
  • dostępne także jako folie ochronne

Przegroda szklana z folią dekoracyjną

Taka nieprzezierna przegroda szklana jest doskonałym rozwiązaniem dla najróżniejszych biur. W sposób łatwy, a przy tym stosunkowo tani możemy stworzyć osobny, jednocześnie dobrze oświetlony pokój, do którego wnętrza nie zajrzy żadna osoba niepożądana. Folia dekoracyjna tego typu pozwala zachować prywatność unikając dodatkowych kosztów piaskowania i wytrawiania szyby.Na powierzchniach szklanych

Idealna ozdoba powierzchni szklanych dla większych oraz mniejszych biur. Tego typu folia dekoracyjna pozwala częściowo osłonić wnętrze danego pokoju, a jednocześnie gwarantuje bardzo dobrą przepuszczalność światła widzialnego do sąsiedniego pomieszczenia. Sprawia, że biuro nabiera atrakcyjnego, nowoczesnego wyglądu.


Pozostałe realizacje

Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są również wersje o ciekawych, a jednocześnie dopasowanych do potrzeb klienta kształtach. Ozdobią one każde wnętrze, a jednocześnie nadadzą przestrzeni dynamiki i atrakcyjnego wyglądu. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i geometrycznych.

Oferowane przez Sekret folie dekoracyjne mogą być również użyte na zewnętrznych powierzchniach szklanych, zarówno jako element ozdobny całej elewacji, jak i sposób na zasłonięcie wnętrza przed wzrokiem osób z zewnątrz. Dostępne są w różnych wariantach geometrycznych. Gwarantują jednocześnie bardzo dobrą przepuszczalność światła dziennego.